Rada Osiedla

Menu

Aktualnie online

-> Gości online: 7

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 738
-> Najnowszy użytkownik: Piotr Marciniak

Newsletter

Aby móc otrzymywać e-maile z Oficjalna Strona Rady Osiedla Strzeszyn w Poznaniu musisz się zarejestrować.

|| KLUB SENIORA ||

Facebook

Odwiedź nas na naszym profilu

Pakiet Onkologiczny NFZ

Ratujmy Strzeszynek

Ratujmy Strzeszynek. Wszystkie aktualne informacje na temat zanieczyszczania Jeziora Strzeszyńskiego znajdziecie Państwo na: www.ratujmy-strzeszynek.pl

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

Drukuj temat
Remont linii na Piłę-zamknięte przejście pieszo-rowerowe
bartekel
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 28/09/2017
Junior Member

Data rejestracji: 27.07.09

Piszę głównie z pytaniem do Rady Osiedla, czy znacie Państwo jakieś szczegóły dot. zamknięcia tego przejścia? Dziś dowiedziałem się od dzieci, które jeżdżą rowerami do szkoły na Podolanach, że przejście jest zamknięte i robotnicy zasugerowali im ręczne przeniesienie rowerów w innym miejscu. Czy ktoś w ogóle koordynuje ten temat? Wiem, że wyjdę na pieniacza, ale totalny brak przygotowania mieszkańców na takie sytuacje jest rzeczą, która mi się w głowie nie mieści.

pwes
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 29/09/2017
Junior Member

Data rejestracji: 15.09.10

Od siebie mogę dodać, że rano (ok. 9) nic nie zapowiadało prac: żadnych tablic informacyjnych, pracowników itd. Natomiast jak wracałem, ok. 18, to przejście było zamknięte, z żółtą tablicą informacyjną "w dniu .... przejście zamknięte", znakiem zakazu i... brakiem informacji, jak długo kilkunastoosobowa grupa zebranych przechodniów i rowerzystów ma czekać, żeby dostać się do domów.

Jadąc dalej wzdłuż torów do kolejnego przejścia widziałem kilkoro ludzi przenoszących rowery. Co szczególnie przy pogłębionych wykopach wokół podkładów było dość trudne i jeszcze bardziej niebezpieczne. Przejścia zastępczego oczywiście brak.

Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
11,780,952 razy odwiedzono naszą stronę