Rada Osiedla

Menu

Aktualnie online

-> Gości online: 6

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 722
-> Najnowszy użytkownik: Szrojder

Newsletter

Aby móc otrzymywać e-maile z Oficjalna Strona Rady Osiedla Strzeszyn w Poznaniu musisz się zarejestrować.

|| KLUB SENIORA ||

Facebook

Odwiedź nas na naszym profilu

Pakiet Onkologiczny NFZ

Ratujmy Strzeszynek

Ratujmy Strzeszynek. Wszystkie aktualne informacje na temat zanieczyszczania Jeziora Strzeszyńskiego znajdziecie Państwo na: www.ratujmy-strzeszynek.pl

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

Drukuj temat
Internet - Strzeszyn Grecki
Adamin
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 16/11/2015
Newbie

Data rejestracji: 20.10.15

Witamy,

Drodzy Sąsiedzi,

Z usług której firmy korzystacie jeśli chodzi o internet?
Jesteście zadowoleni, czy odradzacie tej firmy?

Ile płacicie (+ -) za jaką prędkość i czy jest to internet radiowy, czy po kablu?

Bylibyśmy wdzięczni za wszelkie podpowiedzi, bo jesteśmy w przeddzień podjęcia wyboru usługodawcy a nie chcemy "wtopić" bo to zawsze są umowy na wieeeeele miesięcy Smile

Wasi sąsiedzi,
B & A Smile

miles19
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 16/11/2015
Member

Data rejestracji: 16.07.11

Jeśli masz możliwość podpięcia się do kablówki, niezależnie jakaby nie była - to jest to najlepsza i najszybsza opcja, cena ok. 69 PLN za łącza 50 mbit (Echostar) lub 100 mbit (INEA).

Kolejną opcją jest telefon i aDSL od TPsa (Orange) bądź Netia (różne wariacje Neostrady).

Ostatnią opcją, ale często jedyną jest radio WiFi. Znam 2 operatorów na Strzeszynie:
AirCity oraz Izacom

Cenniki na stronie operatorów, ja miałem AirCity w opcji 25 mibt dopóki nie dotarł do mnie kabel i nie było źle, ale co kabel to jednak kabel - o wiele lepszy czas reakcj i brak podatności na warunki atmosferyczne...
Edytowane przez miles19 dnia 16/11/2015

strzeszynka
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 18/11/2015
Newbie

Data rejestracji: 23.02.15

Witaj,

Ja korzystam z usług Inea na łączu światłowodowym. Awarie zdarzają się bardzo rzadko, rzeczywista prędkość łącza nie odbiega znacznie od deklarowanej ( ważna jest także konfiguracja routera oraz możliwości Twojej karty, czasem nie warto brać pakietu o wysokiej przepustowości ). Posiadam pakiet TV+Internet+Telefon . Z internetu jesteśmy zadowoleni, natomiast oferta telewizyjna jest bardzo kiepska i w wygórowanej cenie. Zdecydowaliśmy się na pakiet tylko dlatego, że sam internet stacjonarny w TPsa ( Orange ) w prędkości która by zadowalała wszystkich domowników był niemal w podobnej cenie co cały pakiet w Inea . Tak więc jeśli chodzi o internet to zdecydowanie polecam.
Cena pakietu z dekoderem 119 zł/m-c, prędkość internetu 140 Mb/s, telefon bez limitów, TV Super HD
Edytowane przez strzeszynka dnia 18/11/2015

humis
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 20/11/2015
Junior Member

Data rejestracji: 10.02.11

Witam

To wszystko zależy od wielu, wielu czynników... min. gdzie mieszkacie.

Osobiście korzystam z usług Orange - tzw. Funpack: Internet - 80 Mb/s, TV - ok. 60 programów w pakiecie podstawowym, kilka HD, możliwość dokupienia innych pakietów, Telefon oczywiście no limit + rozmowy no limit międzynarodowe (na stacjonarne - dla mnie to było akurat ważne) - za to płacę nieco ponad 100 zł (w zależności od umowy czy na 12m, czy na 24m jest różnica chyba 5 zł na miesiąc).
Sprzęt - modem i STB oczywiście od operatora - zdażyła się awaria, następnego dnia przyjechał Pan i wymienił sprzęt.
Mam też internet LTE od Orange i kilka komórek - co w połączeniu z Funpackiem daje mi, że usługi są tańsze - mniej więcej o 10 zł na usłudze...

Mogę spokojnie polecić.

Pozdrawiam

Jatka
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 05/07/2016
Newbie

Data rejestracji: 05.07.16

Zważywszy na to, jak sprawnie działa internet światłowodowy w Rzeszowie, najlepiej byłoby rozglądnąć się za operatorem, którym ma w swojej ofercie takie łącze. Z tego co wiem, to chyba Orange rozbudowuje swoją infrastrukturę w tym zakresie także w Poznaniu. Najlepiej będzie ich zapytać i ewentualnie podjąć ostateczną decyzjęSmile

Adamek
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 20/09/2017
Newbie

Data rejestracji: 20.09.17

Osobiście długo nie mogłem przekonać się do światłowodów, bo uważałem je za zbędną głupotę. Jednakże odkąd trafiłem na http://www.gazeta...,12411554/ zrozumiałem, że jest to świetna technologia i warto ją mieć u siebie. Teraz mój Internet działa dużo szybciej i stabilniej, polecam serdecznie Smile

karolina
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 04/05/2019
Newbie

Data rejestracji: 06.08.12

Czy ktoś korzysta ze światłowodu w okolicach Fieldorfa? Jeżeli tak to z jakim operatorem najlepiej podpisać umowę? Jestem na etapie wyboru dostawcy i nie wiem na kogo się zdecydować aby nie było problemów z łączem
Będę wdzięczna za sugestię

mon89
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 07/05/2019
Newbie

Data rejestracji: 01.04.19

ja wybieram inea i światłowód

Przeskocz do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.12
9,322,394 razy odwiedzono naszą stronę